Flick Farm – nowa Polska gra w Google Play

Flick Farm to zabawna i prosta gra ze sporą dawką wyzwań. Sprytna łamigłówką i niekończąca się zabawa w łączenie elementów. Wesoła i edukacyjna dla dzieci, relaksująca i wciągająca dla dorosłych. Idealna na wolną chwilę dla każdego.

Pobierz grę za darmo z Google Play:

O co chodzi w Flick Farm?
To proste – zbierz wszystkie elementy z farmy i zostań mega farmerem. Gra się naprawdę prosto – przesuń palcem w dowolny z czterech kierunków ekranu (góra, dół, prawo, lewo) aby przesuwać wszystkie ikonki. Łącz w pary podobne ikonki aby zdobywać punkty i kolejne ikonki. Połącz więcej niż jedna para naraz aby zdobyć bonusowe punkty. Zbierz całe stado, wszystkie plony i narzędzia farmera aby zostać mega farmerem lub graj o punkty i rywalizuj ze znajomymi i rodziną o 1 miejsce w rankingu!

Flick Farm screens

Co jest wyjątkowego w Flick Farm?
Po pierwsze jest to łamigłówka dla wszystkich niezależnie od wieku i płci. Nie trzeba lubić liczby, znać słownika lub encyklopedii. Flick Farm jest prostą łamigłówką, w którą juz po paru sekundach każdy wie jak grać. Poziom trudności wzrasta odpowiednio do naszych ruchów pozwalając na płynną grę bez stresu o uciekający czas czy nagłe porażki. Każdy gracz może opracowywać swoje własne strategie na łączenie elementów i od razu sprawdzić ich efekt.

Po drugie oprawa graficzna i muzyczna przykuwa uwagę i jest bardzo przyjemna :) Styl graficzny gry jest dopracowany i spójny. Interfejs gry jest przejrzysty i łatwy w obsłudze a elementy farmy wesołe i atrakcyjne wizualnie. Animacje świetnie oddają dynamikę gry i interakcję z nią. Muzyka wpada w ucho a dźwięki bawią i uatrakcyjniają interakcję z grą.

Po trzecie ta gra bardzo wciąga! Po zrobieniu kilku pierwszych ruchów wręcz nie można się oderwać, nie spróbowawszy dojść do końca lub pobić czyjegoś rekordu. Gracz zawsze chce zrobić kolejny krok i zobaczyć co się stanie i czy da radę! A stojąc obok kogoś kto gra, mamy ochotę podpowiadać i pomagać, bo przecież sami zrobilibyśmy zupełnie inny ruch :)

Co sądzą gracze o Flick Farm:
– Fajna gra na kibel :)
– Super wciągająca gierka, w sam raz na nudne wykłady lub długie podróże. Polecam :)
– Gdy nie masz… … Co że sobą zrobić, odpalasz farmera i lecisz z tematem. W pociągu sprawdza się najlepiej ;)
– Super, tylko jak ja teraz odbiorę telefon dzieciom? ;)

Pobierz grę za darmo z Google Play:

Jeżeli lubicie candy crush saga lub 2048 to Flick Farm będzie kolejnym hitem który pochłonie wasz wolny czas!

Flick Farm, gra, planszowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg