Od początku ery smartfonów, żywotność baterii jest głównym problemem użytkowników wszystkich OS-ów. Zazwyczaj bateria przy normalny użytkowaniu wystarcza nam na 24/48 godzin korzystania z urządzenia. Oczywiście różni producenci oferują nam większe baterie o większej pojemności, czy dodatkowe zewnętrzne źródła zasilania. Jednak jest to dodatkowy wydatek oraz i balast.  Jeżeli nie chcesz wydać na dodatkowe zasilanie, to powinieneś skorzystać z różnych aplikacji do oszczędzania energii.  Deep Sleep Battery Saver jest właśnie dla ciebie.

Deep_Sleep

Deep Sleep  udostępnia pięć różnych profili: Gentle, Balance, Strong, Aggressive, Slumberer. W zależności od wybranego profilu aplikacja wyłączy programy działające w tel i będzie się wybudzać np co 45 min aby synchronizować dane. Użytkownik może też ustawić własny profil i dostosować go do własnych potrzeb.  Aplikacja jest tłumaczona na wiele języków i oferuje wiele ustawień w konfiguracji. Aplikacja dostępna jest w wielu językach w tym częściowo w j. polskim.

Deep Sleep Battery Saver pozwala również na ustawienie białej listy aplikacji, które nadal będą działały w tle, podczas gdy inne aplikacje zostaną zamknięte, aby oszczędzać akumulator.

Pobierz Deep Sleep Battery Saver z Google Play

Źródło: