Adblock Browser na Androida oficjalnie dostępny w Google Play Store

Adblock Plus jest najbardziej popularnym programem służącym do blokowania reklam na komputerach, więc nie jest zaskoczeniem, że został wydany też dla urządzeń mobilnych. Po tym jak jakiś czas temu został on udostępniony dla Androida jako open beta, deweloperzy stojący za Adblockiem Plus ostatecznie wypuścili Adblock Browser dla wszystkich użytkowników w sklepie Google Play.

Podobnie jak na komputerach Adblock Browser dla Androida pozwala przeglądać strony internetowe szybciej bez wyświetlania się niechcianych reklam. Będzie możliwość dodania wybranych stron do whitelisty by upewnić się, że żadna zawartość nie jest blokowana. Dodatkowo można wybrać blokowanie wszystkich reklam na każdej stronie, którą odwiedzamy. Aplikacja ta spowoduje skrócenie czasu ładowania stron, pozwoli na oszczędzenie baterii oraz danych pakietowych.

Wraz z wieloma innymi usługami ad-blocking, Adblock Plus został usunięty ze sklepu Google Play w 2013 roku za naruszenie zasad programu Google Play Developer. Firma z powodzeniem znalazła sposób na ponowne umieszczenie aplikacji bez łamania regulaminu Google.
Istnieje kilka godnych uwagi różnic między poprzednią a nową wersją. Adblock Browser jest alternatywną wersją przeglądarki, która blokuje reklamy wyświetlające się w samej aplikacji. Adblock Plus (aplikacja, która została usunięta) oddziaływała na reklamy w innych aplikacjach co prawdopodobnie spowodowało jej zniknięcie ze sklepu.

Pobierz Adblock Browser z Google Play

Adblock, Adblock Browser, komunikacja, przeglądarka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg