Androidowe Abecadło dla malucha – ABC Literki i cyfry

Dotychczas gry firmy ITSS Games kierowane były głównie do najmłodszych użytkowników urządzeń mobilnych. Znamy już ich świetną kolorowankę dla najmłodszych, która cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno w sklepie Google Play jak i Samsung Apps – Finger Pen Coloring Book oraz Animal Riddles  Sounds and Photos. Warto dodać, że obie produkcje są dostępne także w sklepie Amazon, dla urządzeń z linii Kindle z systemem Android.

Tym razem mamy propozycję dla najmłodszych.  “Abecadło litery i cyfry”, to edukacyjna aplikacja dla dzieci w wieku przedszkolnym. Aplikacja ma na celu zapoznać dziecko z literami alfabetu, a także z cyframi od 1 do 10. Kiedy dziecko kliknie na cyfrę, pojawi się ona na ekranie, wraz z odpowiadającą jej ilością owoców. Jednocześnie dziecko słyszy głos lektora, który powtarza prezentowaną na ekranie wartość.

Jeśli dziecko wybierze literkę, pojawi się ona na ekranie wraz z dopasowaną do niej ilustracją.  Obrazki są zróżnicowane, przedstawiają min.  sprzęty domowe, zwierzęta, rośliny czy maszyny. Dzięki temu dziecko skojarzy obraz ze znakiem i dźwiękiem.

Aplikacja jest utrzymana w kolorowej, bajkowej stylistyce. W trakcie nauki towarzyszą nam zabawne postacie biedronek, gąsienic i motylków. Litery i cyfry są duże i mają charakterystyczny kolor przyciągający uwagę.  Ogromną zaletą gry jest postawienie na indywidualizm dziecka.  Aplikacja pozwala mu samodzielnie wybierać znaki, które chce poznać, decyduje również o ich kolejności. Oprócz nich pozna wiele zupełnie nowych słów, ilustrowanych kolorowymi obrazkami i poszerzy zasób słownictwa.

Abecadło jest darmową aplikacją, która zapewni dziecku edukację przez zabawaę, zarówno w domu jak i w trakcie podróży. Jak twierdzą autorzy aplikacji, wszystkie słowa zostały opracowane przy udziale psychologów i specjalistów w dziedzinie kształcenia najmłodszych. Jeśli więc  Twoje dziecko często narzeka na nudę i lubi aktywną naukę, nie czekaj, zaproponuj mu aplikację “Abecadło litery i cyfry”!

Pobierz aplikacje dla swojego dziecka bezpośrednio z Google Play: Abecadło – literki i cyfry.

Znajdź nas na Facebooku:

https://www.facebook.com/ITSSGames

Śledź nas na Google+:

https://plus.google.com/+ItssPlus

Śledź nas na Twitterze:

https://twitter.com/ITSSGames

 

abc, android, aplikacja, app, dzieci, edukacja, literki, nauka, przedszkole

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg