Angry Birds Transformers w natarciu!

Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po wypuszczeniu przez Rovio na rynek nowej gry RPG – Angry Birds Epic, a tu już kolejna niespodzianka. Czy Wściekłe Ptaki mogą mieć coś wspólnego z wielkimi kosmicznymi robotami, które przekształcają się w samochody? Mogą i od teraz już mają, dzięki wartemu, ponoć, biliony, nowemu ich wykorzystaniu. Specjalne figurki dostępne już niedługo w sprzedaży to jeszcze nie wszystko, gdyż Rovio ogłosiło właśnie Angry Birds Transformers – najnowszą grę we wciąż rozrastającym się świecie Angry Birds.

Kontynuując sukces Angry Birds Star Wars, Rovio zacieśnia współpracę z Hasbro, aby wprowadzić do App Store’a i innych sklepów mobilnych nową, planowaną jako jakościowo doskonałą grę. Pod hasłem przewodnim: “Birds disguised as robots in disguise”, czyli w wolnym tłumaczeniu: “Ptaki przebrane za roboty w przebraniu”, gra ustanowi nowy porządek świata Ptaków i Świń, a tym samym nowy porządek (a właściwie zupełnie świeże zamieszanie) w twojej komórce.

Ilość informacji na temat gry jest póki co bardzo skromna (nie wiemy prawie nic, oprócz tego, że nowa gra rzeczywiście powstaje), ale Rovio zapewnia, że będzie ona prawdziwym hitem. Najlepiej zrozumieją ją osoby, które dorastały w latach ’80.

Gra otwiera również spore możliwości zarobku w zakresie kreacji gadżetów. Firmy planują nawet specjalną linię Transformersów-Telepods, czyli zabawek, których zeksanowanie przez gracza pozwala na odblokowanie nowych charakterów w grze. To wszystko zobaczymy jeszcze we wrześniu bieżącego roku.

Autobirds przeciwko Deceptihogs nadchodzą!

Angry Birds, Angry Birds Transformers, rovio, Transformers

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg