Aplikacja Kalendarze Toolix to coś więcej niż zwykły kalendarz

Kalendarze Toolix to przydatna aplikacja zawierająca kilkadziesiąt gotowych, aktualizowanych kalendarzy, prowadzonych przez ekspertów i pasjonatów z różnych dziedzin. Zamiast za każdym razem szukać informacji w Internecie albo notować w kalendarzu to, o czym nie chcemy zapomnieć, wystarczy pobrać gotowy kalendarz z wydarzeniami na interesujący nas temat.

W Kalendarzach Toolix znajdziemy m.in.:

  • kalendarz koncertowy
  • kalendarz premier kinowych
  • kalendarze sportowe
  • kalendarz przedsiębiorcy

i wiele innych.

Jeśli korzystamy już z kalendarza w telefonie i zainstalujemy Kalendarze Toolix, wydarzenia z wybranych przez nas kalendarzy tematycznych będą przekazywane do kalendarza telefonu.

Lubisz dzielić się wydarzeniami ze swojego życia i śledzić to, co dzieje się u znajomych?
Chcesz prowadzić kalendarz rodzinny z wydarzeniami widocznymi dla wszystkich członków rodziny?

Kalendarze Toolix umożliwiają udostępnianie, publikowanie i komentowanie wydarzeń. Wyposażone są w mechanizm powiadomień i przypomnień o wydarzeniach.

Narzędzie funkcjonuje równolegle w formie aplikacji webowej, zsynchronizowanej z aplikacją mobilną, dzięki czemu można wygodnie zarządzać swoimi Kalendarzami w komputerze. Logowanie m.in. przez Facebook czy Google.

Szukasz kalendarza kibica? Subskrybuj Kalendarz Bundesligi, Kalendarz Ekstraklasy, Kalendarz Ligi Angielskiej, Kalendarz Ligi Europejskiej, Kalendarz Ligi Hiszpańskiej, Kalendarz Ligi Mistrzów albo Kalendarz reprezentacji Polski. Dzięki temu będziesz na bieżąco powiadamiany o każdym meczu i ważnych wydarzeniach ligowych. Szukasz pomysłów na to, co robić w wolnym czasie? Masz do wyboru Kalendarz premier filmowych, Kalendarz festiwali, Kalendarz koncertów lub Kalendarz premier gier. Nie przegapisz już nigdy żadnego ważnego wydarzenia! Chcesz poklikać dla rozrywki? Ściągnij Kalendarz horoskopów, Kalendarz świąt nietypowych lub Cytaty z Paulo Coehlo. Szukasz konkretnych informacji z różnych dziedzin? Skorzystaj z Kalendarza dni wolnych od pracy, Kalendarza imienin, Kalendarza przedsiębiorcy, Kalendarza astronoma, Kalendarza dni płodnych itd. Gotujesz, ale brak Ci pomysłów na nowe dania? Mamy dla Ciebie propozycje przepisów na każdy dzień. Stale dodawane są nowe kalendarze.

Obok gotowych kalendarzy narzędzie posiada szereg funkcji kalendarza online, który może być prowadzony przez użytkownika w sposób tradycyjny, ale może być także pomocnym narzędziem do komunikacji ze znajomymi. Użytkownik może bowiem udostępniać swój kalendarz wybranej grupie osób, które mogą przeglądać, komentować ale i dodawać własne wpisy, jak również zdjęcia czy video.

Kalendarze Toolix wyposażone są jednocześnie w rozbudowane funkcje społecznościowe, które pozwalają na zsynchronizowanie kalendarza z kalendarzem facebookowym, udostępniania konkretnego wydarzania na facebooku, w postaci linka lub w formie maila, a cały kalendarz możemy dodatkowo osadzić na www lub blogu w formie embeda.
Dane w narzędziu przechowywane są w chmurze, a jego podstawa funkcjonuje w ramach aplikacji webowej, co zapewnia pełne bezpieczeństwo danym użytkownika, niezależnie od ewentualnej awarii lub np. utraty aplikacji w telefonie.

Więcej informacji o kalendarzach Toolix.pl znaleźć można na stronie www.toolix.pl

Aplikacja do pobrania w Google Play: Kalendarze Toolix

alendarz, produktywność, społczeność, Toolix

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg