Ciekawa propozycja dla „aplikacjomaniaków”

„Operacja: Aplikacja” to program cykliczny, który odnaleźliśmy na portalu orange.pl. Powstał z myślą o wszystkich wielbicielach aplikacji, a prowadząca w każdym odcinku odnajduje i prezentuje najciekawsze z nich.

„Operacja: Aplikacja” to program, który powstał z myślą o wszystkich, którym trudno żyć bez częstych wizyt w smartfonowych marketach. Prowadząca Angelika w każdym odcinku testuje cztery aplikacje, po dwie na systemy iOS i Android. W najnowszym (dostępny pod tym linkiem ), znajdziecie mobilną wersję popularnego serwisu ZnanyLekarz oraz codzienną porcję sztuki – DailyArt. Następnie w pojedynku spotykają się kolejne dwie apki. Tym razem były to Apps Gone Free i Appsfire, stworzone dla tych, którzy nie raz zastanawiali się jak trafić na ciekawą okazję w App Store.

Co o tym myśleć? Mobilne wersje serwisów, które już od dawna funkcjonują w sieci, to szczerze mówiąc żadna rewelacja. Za to każda aplikacja łącząca naukę z przyjemnością, to już coś. W tej chodzi po prostu o to, aby przy okazji korzystania z naszych mobilnych urządzeń „liznąć” trochę kultury, tutaj akurat z dziedziny sztuki. Co ciekawe, to nasza rodzima produkcja. Wcześniej o niej nie słyszeliśmy, a wydaje nam się, że naprawdę zasługuje na wyróżnienie.
Jeżeli chodzi o programowy pojedynek to pomysł jest jak najbardziej trafiony. Zwykle sami musimy pobrać i następnie przetestować podobne aplikacje, a potem wyrzucić tę mniej ciekawą. W „Operacji: Aplikacji” ktoś robi to za nas :P. Według nas ten program może się podobać.

Z tego co udało nam się wybadać, nowe odcinki cyklu pojawiają się co tydzień. Spróbujemy każdorazowo Was o nich informować.

aplikacja, Apps Gone Free, Appsfire, operacja, operacja aplikacja, program, ZnanyLekarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg