Drupe umożliwia dostęp do kontaktów za pomocą dwóch ruchów palca

Wśród dużej listy nowych aplikacji na smartfony, możemy znaleźć również nową – Drupe – która zdecydowanie ułatwi nam kontaktowanie się ze znajomymi.

Drupe to aplikacja niezwykle prosta oraz uszczuplona, choćby pod względem wizualnym. Po pierwszym uruchomieniu aplikacja będzie widoczna na ekranie jako 4 kropki umiejscowione w lewej krawędzi ekranu, oczywiście położenie skrótu nie jest stałe i możemy je zmieniać według swoich upodobań.

Główny ekran programu posiada dwie kolumny: z lewej strony umieszczone są nasze ulubione kontakty, natomiast po prawej wspierane aplikacje, kalendarz oraz mapy. Układ ten możemy modyfikować z poziomu ustawień bądź ukrywając wybrane usługi. Nawiązanie akcji polega na przesunięciu wybranego kontaktu na ikonę aplikacji, dodatkowo Drupe podpowiada dostępne dla danego kontaktu interakcje. Ostatnio wykonywane połączenia będziemy mogli znaleźć w drugiej zakładce, jak i zwykłą wyszukiwarkę znajdującą się na dole ekranu.

Niestety nie wszystko jest jeszcze dopracowane w tej aplikacji. Niekiedy czas otworzenia czegoś z Drupe jest dłuższy, niż moglibyśmy to zrobić w sposób standardowy. To jak działa program jest też związane z tym, czy w naszych kontaktach widnieje porządek. Jednak Drupe może być dla nas szczególnie znaczący, jeśli komunikujemy się ze znajomymi poprzez różne aplikacje.

Pobierz Drupe z Google Play

drupe, kontakty, produktywność

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg