Flick Farm – nowa Polska gra w Google Play

Flick Farm to zabawna i prosta gra ze sporą dawką wyzwań. Sprytna łamigłówką i niekończąca się zabawa w łączenie elementów. Wesoła i edukacyjna dla dzieci, relaksująca i wciągająca dla dorosłych. Idealna na wolną chwilę dla każdego.

Pobierz grę za darmo z Google Play:

O co chodzi w Flick Farm?
To proste – zbierz wszystkie elementy z farmy i zostań mega farmerem. Gra się naprawdę prosto – przesuń palcem w dowolny z czterech kierunków ekranu (góra, dół, prawo, lewo) aby przesuwać wszystkie ikonki. Łącz w pary podobne ikonki aby zdobywać punkty i kolejne ikonki. Połącz więcej niż jedna para naraz aby zdobyć bonusowe punkty. Zbierz całe stado, wszystkie plony i narzędzia farmera aby zostać mega farmerem lub graj o punkty i rywalizuj ze znajomymi i rodziną o 1 miejsce w rankingu!

Flick Farm screens

Co jest wyjątkowego w Flick Farm?
Po pierwsze jest to łamigłówka dla wszystkich niezależnie od wieku i płci. Nie trzeba lubić liczby, znać słownika lub encyklopedii. Flick Farm jest prostą łamigłówką, w którą juz po paru sekundach każdy wie jak grać. Poziom trudności wzrasta odpowiednio do naszych ruchów pozwalając na płynną grę bez stresu o uciekający czas czy nagłe porażki. Każdy gracz może opracowywać swoje własne strategie na łączenie elementów i od razu sprawdzić ich efekt.

Po drugie oprawa graficzna i muzyczna przykuwa uwagę i jest bardzo przyjemna :) Styl graficzny gry jest dopracowany i spójny. Interfejs gry jest przejrzysty i łatwy w obsłudze a elementy farmy wesołe i atrakcyjne wizualnie. Animacje świetnie oddają dynamikę gry i interakcję z nią. Muzyka wpada w ucho a dźwięki bawią i uatrakcyjniają interakcję z grą.

Po trzecie ta gra bardzo wciąga! Po zrobieniu kilku pierwszych ruchów wręcz nie można się oderwać, nie spróbowawszy dojść do końca lub pobić czyjegoś rekordu. Gracz zawsze chce zrobić kolejny krok i zobaczyć co się stanie i czy da radę! A stojąc obok kogoś kto gra, mamy ochotę podpowiadać i pomagać, bo przecież sami zrobilibyśmy zupełnie inny ruch :)

Co sądzą gracze o Flick Farm:
– Fajna gra na kibel :)
– Super wciągająca gierka, w sam raz na nudne wykłady lub długie podróże. Polecam :)
– Gdy nie masz… … Co że sobą zrobić, odpalasz farmera i lecisz z tematem. W pociągu sprawdza się najlepiej ;)
– Super, tylko jak ja teraz odbiorę telefon dzieciom? ;)

Pobierz grę za darmo z Google Play:

Jeżeli lubicie candy crush saga lub 2048 to Flick Farm będzie kolejnym hitem który pochłonie wasz wolny czas!

Flick Farm, gra, planszowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg