Gry w tematyce świątecznej

Święta Bożego Narodzenia  już tuż tuż :) Choinka, spotkania rodzinne i prezenty. Jeżeli ktoś z was postanowił dać, swojemu dziecku lub młodszemu bratu albo siostrze, urządzenie z Androidem to powinien też zadbać o to, aby znalazły się tam gry w kimacie świątecznym. Aby wam pomóc zebrałem kilka ciekawych tytułów. Gry są proste i nie powinny sprawiać najmłodszym żadnych problemów ;)

Santa’s Village

Gra pozwala na zarządzanie wioską Świętego Mikołaja, gdzie możesz budować domy dla elfów, fabryki zabawek oraz dekoracji.  Celem gry jest uratowanie Świąt, które mogą być zrujnowane przez Grumpkinsem.

Angry Birds Seasons: Winter Wonderham

Tej pozycji chyba nie muszę przedstawiać nikomu. Każdy kto ma telefon z Androidem z całą pewnością zetknął się z złymi ptakami. Sezonowa wersja jest do pobrania za darmo z Google Play

Bunny Shooter Christmas

Gra podobna do Angry Birds. Sterujemy łukiem i wystrzeliwujemy strzały tak aby upolować króliczka.  Często aby to zrobić wykorzystujemy różne dodatkowe przedmioty np. takie jak ciężarek wiszący na linie nad głową uroczego króliczka.

Bubble Blast Holiday

Gra logiczna, czyli wymagająca od nas trochę myślenia aby ukończyć poziom. W grze mamy różne bańki. Każda bańka ma swoją specjalność. Należy nacisnąć odpowiednią bańkę, która spowoduje reakcję łańcuhcową i usunie wszystkie pozostałe.

Kids Connect The Dots Xmas

Gra a raczej zabawa stara jak świat, przeniesiona z wersji papierowej na Androida, a polega na łączeniu po kolei wszystkich punktów poczynając od nr 1 aż do ostatniego. Po połączeniu wszystkich punktów pojawia się odpowiedni kształt.

Angry Piggy Seasons

Twoim zadaniem jest pokierowanie drużyną, przez planszę pełną różnych pułapek. W skład drużyny wchodzi kurczak, świnia i krowa.

Noogra Nuts Seasons

Przechylając swoje urządzenie na boki sterujesz wiewiórka. Należ rozbijać spadające z nieba orzechy i zdobywać punkty za zjedzenie zawartości.

Bubble Monkey Xmas

Twoim zadaniem jest usunięcie wszystkich kolorowych pęcherzyków. Aby to wykonać należy strzelać odpowiednio dopasowanymi kolorystycznie pęcherzykami.

Greedy Pigs X’mas

Jest to gra typu „tower defense”. W grze budujemy obronę labiryntu, aby wrogowie nie dotarli do zapasów Świętego Mikołaja.

Boże Narodzenie, gry, święta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg