HTC Desire X: root, odblokowanie bootloadera, instalowanie recovery

Poniższy instrukcja umożliwia odblokowanie bootloadera, instalację recovery oraz uzyskanie dostępu do roota. Wszystkie czynności wykonujemy za pomocą jednego programu Desire X All-In-One toolkit autorstwa hasoon2000.

Ostrzeżenie

 • Instrukcja dotyczy tylko HTC Desire X. Stosowanie jej na innych urządzeniach może spowodować niepożądane efekty.
 • Korzystając z poniższej instrukcji wykonujesz zmiany na własne ryzyko. Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za powstałe szkody.
 • Przed dokonaniem zmian zaleca się wykonanie kopi zapasowej danych na telefonie (zdjęcia, kontakty, pliki z karty SD, SMS), gdyż istnieje ryzyko utraty danych.

 

Wymagania

 • HTC Desire X
 • Zainstalowane narzędzie umożliwiające rozpakowanie archiwum RAR np. WinRAR
 • naładowana bateria telefonu do min 80%

 

Instalacja HTC Desire X All-In-One Toolkit

 • Pobierz najnowszy zestaw narzędzi HTC Desire X All-In-One Toolkit.
 • Rozpakuj Desire_X_All-In-One_Kit_v2.0.rar na dysk C:
 • Przejdź do folderu z narzędziami HTC Desire X All-In-One.
 • Uruchom program.

 

Desire_x_All-In-One

Odblokowanie bootloadera

 1. Uruchom HTC Desire X All-In-One
 2. Kliknij Install HTC Drivers i naciśnij GO aby zainstalować sterowniki na komputerze
 3. kliknij Register at HTCDev i naciśnij GO. Ta operacja przeniesie cię na stronę HTC Development, gdzie należy założyć konto i następnie się zalogować
 4. Podłącz telefon do komputera używając kabla USB i pobierz Token ID telefonu klikając w Get Token ID i naciśnij GO. Po wykonaniu tej operacji pojawi się Token ID, który należy skopiować.
 5. Wybierz Submit Token ID i prześlij swój Token ID na stronę HTC Development. Na swój mail otrzymasz plik o nazwie Unlock_Code.bin. Pobierz plik i zapisz go w folderze Data znajdującego się w katalogu Desire_X_All-In-One_Kit_v1.0
 6. Wybierz Unlock Bootloader i kliknij GO aby rozpocząć odblokowywanie bootloadera

UWAGA: W przypadku problemu rejestracją na stronie HTCDev i Submit Token ID można skorzystać z poradnika Odblokowywanie bootloadera w HTC poprzez htcdev.com

Instalowanie Recovery

Zakładam, że udało ci się odblokować  bootloader w telefonie, więc teraz możesz przystąpić do instalowania recovery:

 1. Podłącz swój telefon do komputera za pomocą kabla USB
 2. Uruchom Desire X.exe
 3. W sekcji Next, flash a recovery wybierz: ClockworkMod
 4. Po dokonaniu wyboru kliknij przycisk Flash Recovery aby rozpocząć instalację recovery w swoim telefonie.

 

Uzyskujemy dostęp do root-a

Aby uzyskać stały dostęp do roota, należy wykonać następujące czynności:

 1. Podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB
 2. Uruchom Desire X.exe
 3. W sekcji Commands wybierz Boot into Recovery i kliknij Do Command
 4. W sekcji Extras wybierz Perm Root a następnie kliknij Run
 5. Program zacznie automatycznie flashować niezbędne pliki potrzebne do uzyskania roota

 

To już wszystko! Teraz możesz w pełni cieszyć się swoim Desire X, wgrywać aktualizacja, uruchamiać aplikacje które wymagały dostępu do roota oraz wiele więcej :)

bootloader, Desire x, htc, odblokowanie bootloadera, recovery, root, rootowanie

Comments (105)

 • Nie udaje się pobrać Token ID- telefon w trybie debugowania, przestaje reagować, gdy wyświetli się okno „Waiting for Device” , nic dalej się nie dzieje

  • Prawdopodobnie masz złe sterowniki USB. Spróbuj zainstalować sterowniki pobrane z Internetu do HTC Desire X. Po tej operacji zrestartuj komputer i pomiń krok nr 2. w odblokowaniu bootloadrera.

 • <<>> czyli chyba sukces – chociaz tylko Flash Recovery poszło zgodnie z opisem. Sugeruję zainstalowac paczkę z HTCDev, a USB wpinac, wypinac, resetowac i flashowac.. Kolej na CM :]

 • Udało mi się wszystko zrobić do odblokowania bootloudera nawet mam zrobiony flash ale nie mogę uzyskać dostępu do root-a wgrałem wszystko nawet super user i dupa nie mogę odistalować aplikacji wpakowanych do telefonu z sieci t- mobile navi expert i kilku innych badziewi na dodatek nie mogę nic ściągnać z sieci coś poszło nie tak nie wiem może plik super user ni edziała jak powinien i mam w pasku ikone raportowania bledów moja wersja androida 4.0.4, wersja HTC sense 4.1, oprogramowanie 1.18.118.4, poziom HTC SDK API 4.24, wersja rozszeżenia HTC: HTCExtension_403_1_GA_24 Wersja jądra 3.0.21-g6c11713 root@abm019#1 SMP PREEMPT wersja kompilacji 1.18.118.4 CL 128557 release-keys PROSZĘ o szczegułowa pomoc na maila albo przez komunikator będę bardzo wdzięczny dodam jeszcze że mam HTC Desire X

  • Hansior, możesz zrobić mi backup stockowego systemu przez recovery? :) Omyłkowo usunąłem swoje :< napisz na bartus (at) motioncube.pl

 • Sterowniki pobrałem, zainstalowałem, resetowałem kompa, telefon, wyciągałem kabel usb, debugowanie włączone… przy 2. kroku czarny ekran na nim telefon z czerwonym trójkątem.
  Może wiecie skąd pobrać coś co zadziała? :)

 • hej camel jestem na etapie wgrania perm root i stoi zrobiłem tak jak on każe zainstalowałem super usera i nic

  • Widzę, że ten poradnik musi zostać zaktualizowany bo jest do All-In-One Toolkit 2.0. Ściągnij najnowsza wersję ze strony i już masz zainstalowane recovery wtedy spróbuj wykonać perm root. W razie dalszych problemów pisz. Tym razem już jestem bardziej dyspozycyjny i postaram się ka najszybciej pomóc :)

  • Zakładam że masz odblokowany bootloader i masz wgrane recovery.
   1. Pobierz dwie paczki
   – Busybox v1.20.2:
   – SuperUser 3.1.3: http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1860268&d=1365169270
   2. Wrzuć wrzuć pobrane pliki na kartę SD
   3. Przejdź do trybu recovery. Wyłacz telefon a następnie użyj kombinacji power + vol down
   4. Wybierz „flash zip from sd card”wybierz plik Superuser-3.1.3-arm-signed.zip i zatwierdź
   5. Powtórz krok z pkt 4. tym razem jednak wybierz BusyBox_v1.20.2-linusyang-signed.zip
   6. restartujemy telefon przez Reeboot Now

 • Mam problem z 3 i 4 pkt
  W 3 pkt przekierwuje mnie na stronę http://adf.ly/HhYGp gdzie kazuje mi wpisac numer tel i przychodzi mi jakis sms i potem info ze będą mi sms płatne przychodzić – coś mi tu nie gra
  w punkcie 4 występuje już wyżej opisany trójkąt – znalazłem na to odpowiedź „Spróbuj wyłączyć debugowanie i następnie wykonaj flash recovery” ale nie wiem jak to zrobić. Kiedy te debugowanie mam wyłączyć ? i co oznacza wykonaj flash recovery ?

  • Klikając w podany link przechodzisz na stronę reklamy którą można wyłączyć po 5 sek w prawym górnym rogu. Po tym jesteś przekierowywany na stronę HTC DEV https://www.htcdev.com/register/

   Tryb debugowania wyłączysz wchodząc do ustawień androida: Ustawienia > Opcje programistyczne > Debugowanie USB

   Flashowanie to inaczej wgranie odpowiedniego fragmentu systemu.

   • Wielkie dzięki za odpowiedź !

    A więc konto założone – ogarnięte.

    Wiem jak wyłączyć tryb debugowania tylko jest taki problem:
    Jak go wyłączę przed rozpoczęciem uzyskiwania Get Token ID to nic się nie dzieje program w windowskie stoi i lipa – wiec musi być pewnie włączony.
    Jak jest włączone to opisywałem co się dzieje wcześniej. Jakieś propozycje ? Niestety dalej nie kminie o co chodzi z fleschowaniem, mam na kompie wgrane pliki które znajdują się na telefonie czy coś mam znimi zrobić i kiedy ?

    • Z tego co napisałeś wnioskuj, że nie zarejestrowałeś się na stronie HTC Dev. Po wykonaniu kroku 3. pojawi się strona z reklamą AdFly, gdzie w prawym górnym rogu będzie licznik odliczał od 5 w dół. Po tym czasie pojawi się button „skip add” i przeniesie cie do strony rejestracji HTC DEV. Tam należy się zarejestrować i postępować zgodnie z instrukcją, Bez tego nie odblokujesz bootloadera.

     Można pominąć aplikacje i wtedy należy wejść na stronę HTC DEV, która podałem we wcześniejszym komentarzu. Zarejestrować się, a następnie wejść na stronę z Unlock Bootloader (http://www.htcdev.com/bootloader/) i tam z prawej strony z listy wybrać urządzenie które posiadasz. Jeżeli nie twojego urządzenia na liście to wybierasz All other Supported Devices i wciskasz Begin Unlock Bootloader

     • Dzięki za odpowiedź.

      Wszystko się udało jednakże teraz jest problem przy uzyskiwaniu dostępu do root – punkt 3 „W sekcji Commands wybierz Boot into Recovery i kliknij Do Command” wykonując to telefon się restartuje i się włancza z komunikatem:

      „This build is for development purposes only. Do not distribute outside of HTC without HTC’s written permission. Failure to comply may lead to legal action”

     • Wyciągnij baterię i spróbuj ponownie. Jeżeli nadal będzie się pojawiać ten komunikat daj znać.

  • Prawdopodobnie już masz dostęp do roota. Możesz teraz zmieniać ROM-y w telefonie, używać aplikacji które wymagały roota.

  • Root-a nie można wgrać a jedynie uzyskać do niego dostęp. Niestety nie spotkałem się z możliwością uzyskania root-a w HTC Desire X bez uprzedniego odblokowania bootloadera oraz wgrania recovery.

  • Beton będzie dopiero jak w ogóle nie odpalisz telefonu :P Do czasu aż się podnosi i możesz wejść do recovery telefon jest do odratowania.
   Komunikat, który masz informuje, że nie masz roota. Możliwe, że popełniłeś błąd na którymś etapie.

 • hej nie wiem co robie nie tak ale powiem ci ze chyba jest oki bo jak moge wgrac CWM tp jest oki chyba jest odlokowany bootloader

 • wgrałem konsole i wpisałem tak jak mi podałeśale nie pokazałe sie hash kurna co robie nie tak aaaa skoro moge wgrac CWM nowy to czemu nie tita

 • Mr Camel, myślę, że powinieneś zrobić filmik instruktażowy z wykonywaniem tych czynności :) Ja na przykład mam spory problem by zrozumieć te pojęcia. Czym jest bootloader i recovery i co daje ich odblokowanie/instalowanie? Mnie zależy na samym root’cie i jak czytam te komentarze to boję się brać za rootowanie nowiutkiego smartfona, a angielskich poradników to już w ogóle nie rozumiem (zwłaszcza tego systemowego nazewnictwa). Także ponawiam prośbę o wrzucenie filmiku intruktażowego na YT po polsku :)

  • Nie wiem już jak ci pomóc, to jest najprostszy sposób na zrootowanie HTC Desire X. Może powinieneś spróbować od początku?
   Mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie – po co ci dostęp do roota? Czy masz zamiar korzystać z aplikacji, które tego wymagają?

 • # camel

  Jednak odpuszcza raczej tego roota bo mam większy problem, wyszła teraz aktualka na mojego Disire X i mam ten sam komunikat jak chce zainstalować tą aktualizację:
  „This build is for development purposes only. Do not distribute outside of HTC without HTC’s written permission. Failure to comply may lead to legal action”
  Dodatkowo nie mogę przywrócić ustawień fabrycznych, po restarcie włancza się tak jak bym naciskał power + volume down, i po restarcie znów wyskuje że mogę zaaktulizować telefon ;/ i tak w koło.

  Z zablokowanie bloodladera chyba umiem sobie poradzić, co z recoverami chciałbym przywrócić tak jak było na początku. Jesteś w stanie mi pomóc ?

 • no żeby było w pierwszym poście napisane że podłączenie do komputera ma wyglądać w ten sposób że:
  Uruchamiamy telefon z kombinacją klawiszy power + vol down, a następnie klawiszami ściszania/zgłaśniania wybieramy tryb fastboot i zatwierdzamy klikając przycisk power na górze telefonu.
  I teraz klikamy na get token ID pierwsze okienko zamykamy a na drugim pojawia się to o co nam chodziło bez resetowania telefonu co też się dzieje jeśli telefon nie będzie w trybie bootloadera.

 • Gdy próbuje uzyskać Token ID w cmd wyskakuje tylko takie coś:
  Nazwa 'C:\Documents’ nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne, program wykonywalny lub plik wsadowy.
  C:\Documents and Settings\dd\Ustawienia lokalne\Temp\Rar$EX22.512\Desire_X_All-I
  n-One_Kit_v2.1\data>

 • A ja mam problem… zrobilem wszystko i ostatni krok „perm root” – wyswietla mi w konsoli „device not found”. zgralem ze strony clockword… super usera i ten drugi plik . sciagnalem room managera tego samego developera ( clockword…) i ciagle wywala mi „musisz zrootowac telefon” :/ i nic wiecej zrobic nie moge.

  swoja droga w programie w zakladce recovery nie ma clockwordmod, tylko ja mam jakies t.w.r.13

  • ok. znalazlem problem. program nie kopiuje podczas rootowania plisku su do katalogu system/bin albo system/xbin moje pytanko – jak to zrobic silowo?

 • Forum Android.com.pl

  […] problem z rootowaniem telefonu HTC Desire X zgodnie z tym poradnikiem: HTC Desire X: root, odblokowanie bootloadera, instalowanie recovery | Android Stuff Gdy klikam Get Token ID, to pojawia mi się tylko "Waiting for device" i nic się dalej […]

 • Już udało mi się odblokować ten cały boot, mam unlocked, ale korzystałem z angielskiego poradnika i chyba dobrze zrobiłem recovery w cmd wpisałem co trzeba i niby OK, ale na tym poradnik się skończył i teraz nie wiem co dalej jak wrzucić superuser, mam pobrane w rar to i wrzuciłem na kartę SD, ale nie wiem co dalej

 • fastboot flash recovery recovery.img
  OKAY OKAY
  Finished
  I teraz nie wiem wpisuję adb reboot recovery lub inne komendy i mam device not found
  ustawione oczywiście cały czas na fastboot usb

 • Już ogarnąłem że trzeba wejść w recovery i wybrałem to co tam wrzuciłem Superuser-3.1.3-arm-signed.zip zrobił się szary ekran i nic się nie dzieje mam android 4.1.1 podobno ta paczka jest wlasnie dla jelly bean

 • Przepraszam za ten spam, proszę usunąć moje wpisy. To finish rooting, the SuperSu Gui needs to be installed. This can be done by installing it through Google Play, or by downloading the flashable ZIP and installing it throught TWRP

 • Witam, mam dość duży problem z moim htc dx,,, ;/ natomiast mam zainstalowanego cwm v6.0.1.5. i wyskakuje mi błąd
  E:Can’t mount /cache/recovery/log
  E:Can’t open /cache/recovery/log
  E:Can’t mount /cache/recovery/last_log
  E:Can’t open /cache/recovery/last_log
  kiedy instaluję supSu telefon go nie widz. a kiedy instaluje room telefon się formatuje i nic z tego nie ma ;/ nwm teraz teraz cos chyba zepsułem bo gdyż chcę zrobić twardy reset telefon wywala mnie do recocery i nie moge nic zrobic ;/ proszę o pomoc

 • Gdyby mial ktos jeszcze problem z SU i plikami binarnymi – sciagnijcie sobie nowe recovery dla hboota 1.25 ( wpiszcie w google recovery hboot 1,25 desire x ) ze strony xdev. zrobicie tylko to co trzeba dla SU w programie all in one. dziala :)

 • Witam
  Walle !!! jak byś był z Opola miałbyś u mnie zgrzewkę piwa ;-) meczę się od kilku dni a tu problem polegał w recovery
  Mi pomogło to: a nie jakieś cwm

  dzieki dzieki dzieki

 • A takie pytanko jeszcze, jak bym zmienił sobie androida (soft) to wszystko muszę od nowa robić ?? te bootloadery recovery twrp i superuser ?

  Pozdrawiam

  • Jeżeli będziesz wgrywać zmodyfikowany ROM to nie będziesz musiał ponownie odblokowywać bootloadera ani wgrywać nowego recovery. Niestety nie jestem wstanie Ci odpowiedzieć czy po zmianie ROM’u będziesz miał dostęp superusera :(

 • A możecie mi polecić jakiś fajny sofcik co by działał na nim Call recorder ? i żeby nagrywało rozmowy z linii a nie mikrofonu.

 • Panowie, potrzebuję pomocy.
  Rok temu zrootowałem telefon wg. tego opisu.
  Wszystko ok, ale dzieje się coś takiego, że nie mogę w żaden sposób przywrócić ustawień.

  Pomyślałem, że możeby wrobić wszystko od nowa.
  Szukałem trochę po necie, ale nie mogę znaleźć nic konkretnego i tu pytanie:
  W jaki sposób zrobić w telefonie wszystko od nowa: root + wgranie na nowo oprogramowania (lub odwrotnie). I czy lepiej wgrać czysty czy brandowany (T-Mobile). Skąd pobrać najnowszy? Ew. czy ktoś orientuje się czy jeśli wgram czysty soft to będzie działało odbieranie mmsów automatycznie bez połączenia z internetem. W S3 z t-mobile na niebrandowanym sofcie nie działało – stąd pytanie.
  Będę wdzięczny za podpowiedzi.
  Pozdrawiam

  • Trochę namieszałeś :)

   Jakich ustawień nie możesz przywrócić? Jeżeli chcesz wyczyścić system to uruchom tryb w trybie recovery i wykonać Wipe data\Factory reset (zakładam że masz CWM).

   Z twojego opisu wnioskuje, że chcesz przywrócić tel. do ustawień fabrycznych, a następnie wykonać ponownie proces odblokowywania bootloadera oraz rootwania. Według mnie nie ma to najmniejszego sensu.

   Co do ROMu wybrałbym zmodyfikowany/nie brandowany.
   Brandowane ROMy zazwyczaj mają aplikację operatora, z których raczej nie korzystam, a nie da się ich usunąć.

   Mam nadzieję, że w jakimś stopniu ci pomogłem ;) Jeżeli masz jakieś pytania to pisz.

   • Dzięki za odpowiedź.
    Tak, mam CWM ale gdy robię Factory Reset to telefon uruchamia się ponownie do bootlodera i nic się nie zmienia. Gdy uruchomię telefon ponownie, jest to samo co było – żadne dane nie są wyczyszczone.
    Soft chętnie wgram niebrandowany ale czy wtedy bez uruchamiania Danych będą automatycznie pobierać się MMSy? Na Galaxy S3 tylko na brandowanym sofcie to tak działało, na niebrandowanym musiałem uruchamiać tryb 3G.
    Jak zrobić żeby było najlepiej – to telefon dziewczyny i chciałbym dowiedzieć się najpierw szczegółowo wszystkiego, żeby czegoś nie namotać i później by była 2 dni bez telefonu bo będę googlował i odkręcał wszystko :)

  • Nie wygląda to na bardzo skomplikowane zadanie:)
   Zanim zaczniemy mam dwa pytania:
   1. Po co chcesz to zrobić? Przecież to tylko zmiana w wyświetlanej informacji i nie ma żadnego wpływu na działanie Androida.
   2. Czy twój telefon jest zrootowany?

 • Hmm
  mi wszystko ładnie weszło ale mały problem
  wszystkie kontakty poszły w kanał :-) jest jakaś opcja przywrócenie książki adresowej raptem z 500-600 numerów :-P

 • Forum Android.com.pl

  […] fabrycznego po roocie i zmianie softu? Telefon kupiony w T-mobile, zrobiony root itd wg. poradnika Android Stuff » Dziel się rzeczami na AndroidaHTC Desire X: root, odblokowanie bootloadera, instal… wgrane myOneDX RC4.0. Telefon często restartuje się, wyłącza itp. a chciałbym oddać go na […]

 • Witam
  Mam zrootowanego Desire X, TWRP i Superuser. Przyszła jakaś aktualizacja dla systemu.
  „Ta aktualizacja zawiera następujące usprawnienia:
  Zabezpieczenie przed błędem heartbleed”
  Chciałbym to sobie zainstalować, ale tel uruchamia się ponowie i ładuje mi TWRP i co ja mam w nim zrobić żeby ruszyć aktualizacje ?

  • Rozumiem, że jest to aktualizacja OTA i prawdopodobnie nie możesz jej zainstalować przez to że masz zmodyfikowane recovery.

   Mogę zasugerować dwa rozwiązania:
   1. Przywrócić stockowe (fabryczne recovery) w Desire X
   2. Poszukać na sieci aktualizację i spróbować zainstalować ją z poziomu recovery

    • Uzyskanie dostępu do roota nie powinno spowodować wyczyszczenia danych. Ja jednak za każdym razem doradzam, aby przed jakimikolwiek zmianami wykonywać kopię zapasową wszystkich danych, które uważane są za ważne.

     • Dzięki za szybką odpowiedź :)
      Kurde odblokowałem Bootloadera, wgrałem recovery, ale nie mogę zrobić roota :/
      wgrywam superSU przez recovery i jest wszystko ok, ale roota nie ma :/
      nie mogę też przez recovery wyczyścić cache/dalvik bo zaczyna i jest po chwili fail…
      jak właczam superSU to jest: ” Nie wykryto binarii Su i SuperSu nie mógł ich zainstalować Huston , mamy problem ”

     • OK postaram Ci się pomóc :)

      1. Pobierz recovery z tego linku http://www.mediafire.com/download/x211guww6b4b2dq/recovery.img (zakładam że masz Desire X) i zainstaluj.
      2. Jak już będziesz mieć zainstalowane recovery przejdź do niego i po kolei:
      – Wipe cache&Dalvik cache
      – Wipe Data/Factory Reset
      – Reboot System Now
      2. Pobierz UPDATE-SuperSU-v1.94.zip z http://goo.gl/6HcJbb i wgraj na kartę do swojego telefonu.
      3. Przejdź do trybu recovery i zainstaluj wcześniej wgrany plik UPDATE-SuperSU-v1.94.zip. Po instalacji standardowo to co poniżej
      – Wipe cache&Dalvik cache
      – Reboot System Now

 • Witam.Wgrałem to oprogramowanie [+] [4.2.2]Unofficial CyanogenMod-10.1 alpha #2 do telefonu HTC Desire X i telefon nie działa!!Ekran jest lekko podświetlony,komputer nie widzi tel. i mogę wejść do recovery.Bardzo proszę o pomoc!!

 • Forum Android.com.pl

  […] musiałem coś zepsuć , chciałem wgrać roota do telefonu , robiłem wszystko wg instrukcji stąd HTC Desire X: root, odblokowanie bootloadera, instalowanie recovery potem szukałem całej masy innych poradników i jak zwykle coś musiałem zepsuć , a stało się […]

 • Udało mi się zrobić :)
  Wiem w czym leżał problem, mianowicie TWRP w wersji 2.4.0.0 nie czyta w pełni karty SD (mam 16GB), zainstalowałem najnowsze TWRP 2.7.1.0 i później wszystko już poszło. Wgrałem SuperSU przez recovery i teraz już wszystko działa :)
  Tak mam DX.
  Dziękuję za pomoc.

 • Ogólnie to wszystko jest jasno i czytelenie wytłumaczone,
  tylko mógłbyś dodać gdzieś tam że TWRP 2 wersji 2.4.0.0 nie czyta kart o dużej pojemności.
  a superSU MUSI !! być zainstalowany (z poziomu recovery oczywiście) z karty SD, bo jak się zainstaluje z pamięci wewnętrznej to nie zrobimy ROOTa.
  To wszystko z moich uwag :)
  Dziękuję i pozdrawiam

 • Ludzie, oni was robią w ciula. „Rejestracja na HTCDev” miała przenieść nas na stronę HTC, a przekierowuje do jakiejś spamerskiej strony. NIE ŚCIĄGAJCIE TEGO KITU!

 • hej, jestem na etapie Get Token ID. odpala mi sie pierwszy wiersz polecen i pisze: „adb server is out of date. killing…\n *daemon started successfully\n error: device offline”. i na tym etapie pojawia sie lokalizacja folderu i znak zachety zeby cos wpisac. pomozecie? mam windows xp i dzialam na wirtualce, ale telefon wykrywa dobrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg