HTC GLUUV BETA – przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Wyobraź sobie potęgę smartfona, pozwalającego na całkowitą swobodę kreacji. A teraz ubierz to wyobrażenie w kształt rękawicy. Ciekawe? Teraz stało się prawdziwe!

HTC Gluuv Beta zostało zaprojektowane, by bezproblemowo integrować się z HTC One (M8). Pozwoli ci na wyzwolenie swojej wyobraźni oraz na komunikowanie się ze światem w sposób, o którym dotychczas mogłeś/mogłaś tylko pomarzyć. Także słuchanie muzyki dzięki temu nowemu urządzeniu zmienia swoje oblicze.

Możesz wzmocnić swojego HTC Gluuv Beta dzięki bezprzewodowemu HTC BOOMBASS. Złap za niego przy pomocy rękawicy, by aktywować i wyzwolić dźwięk, o jakim nie śniłeś. Aby naładować HTC BoomBass wystarczy umieścić go na swoim ramieniu, jednocześnie trzymając go przez HTC Gluuv Beta. Nic prostszego! Zmieniaj muzykę jednym dotknięciem palca. Daj się zauważyć – bądź głośniejszy niż inni.

Tak wiele nowych możliwości. Spodobała ci się jakaś knajpka? Daj jej lajka. Wystarczy, byś podniósł kciuk do góry i cały facebook dowie się, że to lubisz. Oto pierwsze technologia, którą możesz nosić na sobie bez uczucia dyskomfortu. Dodatkowo rękawica została wyposażona w kamerę 87.2 megapiksela, dzięki której możesz szybko i sprawnie uwiecznić każdy ważny moment oraz jednocześnie poddać go szybkiej i profesjonalnej obróbce. HTC zmienia wymiar jutra. Zmienia go już dziś!

GLUUV, htc, HTC One M8, One M8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg