HTC One DualSIM w przedsprzedaży

Cały czas wśród producentów urządzeń mobilnych trwa moda polegająca na tworzeniu wielu wersji jednego modelu. W tej kwestii bryluje Samsung ze swoimi odmianami Galaxy S4, wśród których powoli można się już pogubić. Jednak konkurencja nie może być gorsza i tak oto powstała kolejna wersja sztandarowego jeszcze smartfonu HTC.

HTC nie zapomina o „One” i prezentuje kolejną edycję popularnego smartfonu. Po wersjach: pomniejszonej i powiększonej, przyszła pora na nieco inną odmianę. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii od dzisiaj mogą zamawiać w przedsprzedaży HTC One, którego nową cechą jest obsługa dwóch kart SIM. Podobny model dotychczas dostępny był tylko i wyłącznie w Chinach (nikogo to już nie zaskakuje).

Dodanie drugiego slotu umożliwiającego korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie, to nie jedyna zmiana w znanym już Europejczykom modelu One. Druga modyfikacja zdecydowanie likwiduje problem słuchawki, na który narzekało wiele osób. Mowa oczywiście o slocie na kartę MicroSD, która pozwoli rozszerzyć wbudowaną pamięć (32GB). Obie zmiany wymusiły natomiast rezygnację z obudowy typu unibody. Tak więc nowością będzie także tylna klapka.

Wersję DualSIM HTC One można już zamówić w przedsprzedaży, ale nie została jeszcze określona data wysyłania telefonów. Cena wynosi niecałe 2 500 zł. Czy warto? Zadecydują klienci.

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg