HTC One DualSIM w przedsprzedaży

Cały czas wśród producentów urządzeń mobilnych trwa moda polegająca na tworzeniu wielu wersji jednego modelu. W tej kwestii bryluje Samsung ze swoimi odmianami Galaxy S4, wśród których powoli można się już pogubić. Jednak konkurencja nie może być gorsza i tak oto powstała kolejna wersja sztandarowego jeszcze smartfonu HTC.

HTC nie zapomina o „One” i prezentuje kolejną edycję popularnego smartfonu. Po wersjach: pomniejszonej i powiększonej, przyszła pora na nieco inną odmianę. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii od dzisiaj mogą zamawiać w przedsprzedaży HTC One, którego nową cechą jest obsługa dwóch kart SIM. Podobny model dotychczas dostępny był tylko i wyłącznie w Chinach (nikogo to już nie zaskakuje).

Dodanie drugiego slotu umożliwiającego korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie, to nie jedyna zmiana w znanym już Europejczykom modelu One. Druga modyfikacja zdecydowanie likwiduje problem słuchawki, na który narzekało wiele osób. Mowa oczywiście o slocie na kartę MicroSD, która pozwoli rozszerzyć wbudowaną pamięć (32GB). Obie zmiany wymusiły natomiast rezygnację z obudowy typu unibody. Tak więc nowością będzie także tylna klapka.

Wersję DualSIM HTC One można już zamówić w przedsprzedaży, ale nie została jeszcze określona data wysyłania telefonów. Cena wynosi niecałe 2 500 zł. Czy warto? Zadecydują klienci.

dualsim, htc, HTC One, HTC One DualSIM, One, przedsprzedaż

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg