Jak pobierać wideo z Youtube na Androida

Nie jest to żadną tajemnicą, że Google z zasady uniemożliwia użytkownikom pobieranie filmów z YouTube z każdego urządzenia. Aplikacje umożliwiające pobieranie filmów z YouTube są zazwyczaj blokowane w Google Play chwilę po tym jak się tylko pojawią.  Na szczęście niektóre z nich są dostępne na stronach internetowych, a najbardziej wyróżniająca nazywa się TubeMate.

TubeMate jest jednym z najbardziej popularnych rozwiązań służących do pobierania filmów z YouTube bezpośrednio na urządzenie z Androidem.

Aplikacja daje nam sporo możliwości. Przy pobieraniu pliku określamy format oraz rozdzielczość w jakim chcemy zapisać film. Możemy określić foldery do których zostaną pobrane pliki wideo oraz mp3. Aplikacja jest wstanie wydobyć dźwięk z filmów i następnie zapisać go w formacie mp3. Można ukryć pasek przycisków co sprawi że przeglądanie stanie bardziej przejrzyste.
Niestety podczas testów zauważyłem, że opcja szybkiego pobierania może stwarzać pewne problemy jak na przykład zawieszenie systemu podczas gdy video jest pobierane.

To tylko kilka opcji jakie posiada ta aplikacja i pomimo tego jednego błędu uważam, że jest to jak na razie najlepsza aplikacja do pobierania filmów z jakiej przyszło mi korzystać.

Pobierz TubeMate z oficjalnej strony.

aplikacje, multimedia, narzędzia, TubeMate

Komentarz

  • ja tam korzystam z androidmp3.pl, wchodzę sobie przez telefon i za darmo pobieram mp3, teledyski i filmiki w najlepszych jakościach. dzięki androidmp3.pl można pobierać filmiki z youtube i konwertować je na mp3. to najlepszy serwis do darmowego pobierania plików z yotube.pl ale też i innych serwisów takich jak soundcloud, vimeo, wrzuta, czy nawet redtube :P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg