Już w lutym HTC One Max oraz HTC One Mini z Androidem 4.4.2 Kitkat

HTC poinformowała, że zarówno HTC One Max, jak i HTC One Mini zostaną zaopatrzone w własnego Androida 4.4.2 Kitkat na początku następnego miesiąca. Zaraz po powstaniu najnowszej wersji mobilnego systemu operacyjnego Google’a, tajska firma podała informację o planowanej aktualizacji firmware HTC One jeszcze w styczniu 2014 roku – nie mówiono jednak wtedy o aktualizacjach innych, pokrewnych modeli. Teraz wiemy już, że udoskonalenie HTC One było dopiero pierwszym krokiem firmy na drodze ku ulepszeniu swoich produktów.

Początek nowego roku to początek kolejnej technologicznej epoki. Pierwszym ważnym wydarzeniem będą targi CES, które rozpoczną się 7 stycznia w Las Vegas. W lutym będzie mieć natomiast miejsce MWC 2014 w Barcelonie. Oba te wydarzenia to doskonała okazja do zapoznania się z nowymi smartfonami i tabletami, ale zarówno z ich starszymi modelami, których nie zabraknie wśród młodszych braci. Na przełomie stycznia i lutego HTC zajmie się więc aktualizacją do najnowszej odsłony OS, o której pisałam u góry i także te efekty będzie można podziwiać choćby w Barcelonie.

Można byłoby się więc spodziewać także autorskich unowocześnień. Firmowa nakładka graficzna HTC Sense – wcześniejsza przyczyna sukcesu marki – pozostanie jednak niezmieniona. One Max i One Mini pozostaną nadal przy HTC Sense 5.5. Ostatni wersja GUI HTC była dobrze przyjęta przez klientów, ale oczywiście użytkownicy liczą na coraz to nowe poprawki. Planowane jest powstanie Sense 6, jednak źródła nie mówią nic o najbliższych miesiącach. Plotki wskazują dopiero na jesień, jednak zapewne już wcześniej mogą pojawić się jakieś drobne zmiany.

aktualizacja, android 4.4.2 KitKat, htc, HTC One Max, HTC One mini, kitkat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg