Kolorowanka Halloween

Gry firmy ITSS Games są kierowane głównie do najmłodszych użytkowników urządzeń mobilnych, choć w przyszłości portfolio może się rozszerzyć na aplikacje dla starszych użytkowników.

Tym razem mamy propozycję dla najmłodszych z okazji nadchodzącego wielkimi krokami święta Halloween. Kolorowanka Halloween, to edukacyjna aplikacja dla dzieci w wieku przedszkolnym. Kolorowanka z obrazkami, które swoją tematyką nawiązują do święta, przybliżając je nieco swoimi atrybutami.

Aplikacja została przygotowana na urządzenia z systemem Android, jest do pobrania zarówno ze sklepu Google Play, jak i Amazon i Galaxy Apps.

Kolorowanka została zaprojektowana tak aby dzieci nie miały trudności z jej obsługą, między innymi dlatego zdecydowano o ograniczeniu palety kolorów. Jedną z wyróżniających cech aplikacji jest możliwość nie płynnego uzupełniania przestrzeni przez dziecko. Wielu użytkowników wcześniejszych kolorowanek doceniało, że dziecko nie tylko może wypełniać kształty kolorem, ale co znaczenie ważniejsze uczyć się dbałości o szczegóły, odwzorowania kształtów, a także twórczego dobierania kolorów.

Aplikacja jest do pobrania za darmo prosto ze sklepu Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.coloringbook.halloween

Aplikacja jest utrzymana w kolorowej, bajkowej stylistyce. W trakcie nauki towarzyszą nam łagodne i przyjazne postacie kojarzone z tematyką Halloween. Wszystkie kolorowanki edytowane przez dziecko mogą być zapisane w galerii. Obrazki, które nie zostały ukończone można ponownie edytować, a te które zostały już ukończone możemy udostępnić korzystają z popularnych sieci społecznościowych lub wysłać naszym przyjaciołom bezpośrednio na adres email.

Kolorowanka zawiera w sobie ponad 120 tematycznych obrazków do kolorowania, które pozwolą dziecku na długa zabawę. Wersja darmowa zawiera reklamy, które mogą być wyłączone przez zakupy w aplikacji. Dodatkowo w aplikacji zostało wprowadzone zabezpieczenie przed przypadkowym zakupem.

Jeśli Twój maluch uwielbia malować, a Ty chcesz mu dać trochę tematycznej rozrywki, warto sprawdzić tą aplikację.

Znajdź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/ITSSGames

Śledź nas na Google+: https://plus.google.com/+ItssPlus

Śledź nas na Twitterze: https://twitter.com/ITSSGames

ITSS Games:

android, dla dzieci, halloween, kolorowanka, kolorowanki dla dzieci, kolorowanki halloween

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg