Konkurs: Wygraj telefon HTC One X lub Samsung Galaxy S II

Konkurs fotograficzny, w którym do wygrania jest jeden z trzech modeli telefonów: HTC One X , Samsung Galaxy S II z systemem Android oraz Nokia Lumia 800 z  MS Windows Phone.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać rejestracji i udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe „Co według Ciebie powinno znaleźć się na idealnym zdjęciu?”

Więcej na stronie sledzimykonkursy.pl

 

HTC One X, konkurs, Samsung Galaxy S II, wygraj telefon

Comments (27)

 • Moim zdaniem powinniśmy robić zdjęciem tym czym się zajmujemy, co lubimy robić , naszemu hobby . Ja kocham modę staram się robić zdjęcia dziewczynom w modnych ubraniach , ale również robię zdjęcia wszystkim co mnie interesuję i jest ciekawe . Na zdjęciu powinno być coś interesującego , ładnego.

 • Witam nazywam się Sylwia Strycharska bardzo bym chciała dostać telefon ten zaznaczony na obrazku poniewarz nigdy by mnie na to stac nie było a barzdzo bym potrzebowała mnieć w dobrym stanie telefon bardzo dziekuje i do usłyszenia

 • Moim zdaniem na idealnym zdjęciu powinna znaleźć się cała rodzina w komplecie,uśmiechnięta,szczęśliwa. Do tego najbliżsi przyjaciele.

  Bardzo chciałabym dostać HTC One X , kolor obojętnie. Będę wdzięczna jeśli mi go dacie!

 • Witam! Nie będę powtarzać to co wszyscy, że na zdjęciu powinna być rodzina i Ci których kochamy , chociaż jest to prawdą, ale ja uważam, że na zdjęciach powinny być uwiecznione wyjątkowe chwile z naszego życia! Czyli to co wywołało uśmiech na naszej twarzy, to co chcemy aby na zawsze zostało w naszej pamięci. Mam tu na myśli na przykład miejsca , w których czas się dla nas zatrzymywał, ludzie z którymi jesteśmy związani, ale również Ci z którymi może już nigdy się nie zobaczymy. Nasza pamięć czasami zawodzi, nie mamy ca nic czasu i warto wtedy poświęcić kilka chwil i obejrzeć właśnie takie zdjęcia. Jestem pewna, że wtedy na pewno znowu na naszej twarzy pojawi się uśmiech! :)

 • Uważam, że IDEALNYM zdjęciem możemy nazwać fotografię przedstawiającą wyjątkową chwilę z naszego życia, na której widok od razu uśmiechamy sie i wspominamy to, co minęło.

 • Na zdjęciu powinno być coś prostego a zarazem pięknego życie to skarb los poszedł Ci po farcie jesteś Bogiem . Myślę , że poranek uchwycony aparatem jak promień słoneczny oświetla naszą ziemie budzi nas rześkim rankiem , nikt tego nie zauważa a to jest wyjątkowe kiedy wstajemy , słyszymy serca bicie . Doceń to człowieku sycie !

 • Coś zwykłego przedstawione w niezwykły sposób.
  Do tego świetna jakość, ostrość, elementy bokeh, wyraziste barwy. zdjęcie które nadaje klimat. ale każdy interpretuje zdjecia inaczej dlatego sztuka bedzie wykonyać zdjęcie by dla każdego wydawało się idealne.Idealne zdjęcia wychodzą tylko wtedy gdy robimy je z sercem :D

 • Idealne zdjęcie powinno zawierać to co dla nas jest idealne. Wspomnienia, bo ich nikt nigdy nie zabierze, przez zdjęcia nie zatrą się, a nawet gdy jest źle przypominają o tym, że piękno miłość radość i przyjaźń istnieją i nie można nigdy w to zwątpić. :)

 • Według mnie na idealnym zdjęciu powinno być to, czego najbardziej pragniemy, to, co kochamy jak i rowniez to, co jest dla nas najwazniejsze. Kiedy bedziemy spogladac na zdjecie, ktore pozwoli nam na chwilę sentymentu natychmiastowo poprawi nam humor, bo przeciez kazdy chcialby czasami zatrzymac czas i zyc chwilą, jedyne co nam pozostaje w takich sytuacjach to powracanie pamięcią do wyjątkowych chwil, a to z pewności zapewnia nam fotografia, na ktorej uwieczniony jest element z tej pamiątkowej, waznej dla nas chwili. Bardzo często wracam wspomnieniami do udanego wyjazdu, pierwszej milosci czy osoby, ktora pozostawila po sobie slad w mojej pamieci, spogladajac na zdjęcie pojawia się usmiech. To najprawdziwsza prawda, kiedy mowa jest o przyslowiu ” w życiu piękne są tylko chwile ” :) pozdrawiam :)

 • Oliwia Anna Pacholska

  Idealne zdjęcie powinno być z cała kochającą się rodziną.
  Wszyscy powinni być uśmiechnięci i radośni .
  Cała rodzina to skarb a nasze zdjęcie z rodzina zostanie w naszych wspomnieniach .
  I to zdjęcie pokaże kiedys mojej wnuczce i mojej córce.
  Bo każde zdjęcie z naszą kochającą się rodziną jest bezcenne ale wartościowe na zawsze :)

 • Ernest Michał Romanowski

  Moim zdaniem powinno się znajdować, to co kto lubi np tapeta pupila najlepszej koleżanki, mamy, taty lub swojego najlepszego Bohatera .

 • wiadomo, że każdy ma inny gust. Jeżeli chodzi o idealne zdjęcie głosy mogą być podzielone, dlatego idealne zdjęcie wielu ludzi by się różniło. Ale będzie coś co będzie je łączyć – miłość. Ukochany kot, rodzina, sympatia, ulubiony widok, ulubiony artysta – coś co kochamy.

 • Na zdjęciu powinno być coś lub ktoś uchwycone w taki sposób, aby przyciągnęło wzrok i pozostało w pamięci na długo :)

 • Moim zdaniem na zdjęciu powinno znajdować się najpiękniejsze chwilę naszego życia których nigdy nie chcemy zapomnieć i rodzina. Ale najważniejsze co zostaje z chwil w życiu pozostaje w naszym sercu.

 • Na idealnym zdjęciu chciałabym zobaczyć po prostu szczęście w różnych kadrach :D Każdy z nas widzi je inaczej i to nas tak wspaniale różni. Jedni pokażą uśmiechniętą buzię swojego dziecka, inni biegającego psa czy kota, a jeszcze inni piękny zachód słońca, morze albo czterolistną koniczynę :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg