LG G4: przedpremierowa specyfikacja

Prezentacja phabletu LG G4 odbyć ma się 28 kwietnia, jednak na jego oficjalnej stronie zostały umieszczone informacje dotyczące specyfikacji urządzenia. Przedwczesne informacje zostały usunięte ze strony produktu, jednak informacje o wyposażeniu rozprzestrzeniły się.

Z udostępnionych faktów wynika, iż LG G4 będzie posiadał ekran IPS (In-plane Switching) o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 2560 x 1400 pikseli (Quad HD). Urządzenie wyposażone zostało również w sześciordzeniowy układ SoC (System-on-a-Chip) Qualcomm Snapdragon 808 o częstotliwości 2,5 GHz. G4 dostępny ma być w wersji z 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci flash, a także z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci flash. W obu przypadkach użytkownik do swojej dyspozycji ma slot na kartę microSD.

Urządzenie posiada modem LTE Cat 6 (do 300 Mb/s pobierania i 50 Mb/s wysyłania), wymienny akumulator o pojemności 3000 mAh, funkcję bezprzewodowego ładowania, wyjście obrazu HDMI SlimPort, aparat cyfrowy o rozdzielczości 16 megapikseli z aperturą f/1.8, optyczną stabilizacją obrazu, laserowym systemem ostrości oraz pełnym trybem ręcznym. Obudowa ma wymiary 149,1 x 75,3 x 8,9 milimetra. Phablet LG G4 pracuje na Androidzie 5.1 „Lollipop”. W tym modelu LG postawiło na obudowę w wersji skórzanej, dostępnej w kilku kolorach.

Nowy model nie różni się znacząco od poprzedniego – G3. Została poprawiona słaba strona poprzedniego modelu, czyli aparat i na tym właśnie skupiono najwięcej uwagi. Teraz pozostaje już tylko czekać do oficjalnej prezentacji urządzenia, oraz informacji na temat cen nowego produktu.

G4, LG, LG G4, specyfikacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg