Najlepsza aplikacja na Androida przedłużająca życie baterii: Deep Sleep Battery Saver

Od początku ery smartfonów, żywotność baterii jest głównym problemem użytkowników wszystkich OS-ów. Zazwyczaj bateria przy normalny użytkowaniu wystarcza nam na 24/48 godzin korzystania z urządzenia. Oczywiście różni producenci oferują nam większe baterie o większej pojemności, czy dodatkowe zewnętrzne źródła zasilania. Jednak jest to dodatkowy wydatek oraz i balast.  Jeżeli nie chcesz wydać na dodatkowe zasilanie, to powinieneś skorzystać z różnych aplikacji do oszczędzania energii.  Deep Sleep Battery Saver jest właśnie dla ciebie.

Deep_Sleep

Deep Sleep  udostępnia pięć różnych profili: Gentle, Balance, Strong, Aggressive, Slumberer. W zależności od wybranego profilu aplikacja wyłączy programy działające w tel i będzie się wybudzać np co 45 min aby synchronizować dane. Użytkownik może też ustawić własny profil i dostosować go do własnych potrzeb.  Aplikacja jest tłumaczona na wiele języków i oferuje wiele ustawień w konfiguracji. Aplikacja dostępna jest w wielu językach w tym częściowo w j. polskim.

Deep Sleep Battery Saver pozwala również na ustawienie białej listy aplikacji, które nadal będą działały w tle, podczas gdy inne aplikacje zostaną zamknięte, aby oszczędzać akumulator.

Pobierz Deep Sleep Battery Saver z Google Play

 

Deep Sleep Battery Saver, narzędzia

Komentarze (2)

    • Aplikacja jest na prawdę ok. Jeżeli oczywiście nie jesteś skłonny aby twoje aplikacje nie łączyły się raz po raz w celu sprawdzenia czy np masz nową wiadomość na mailu, zdarzenia na „fejsie” itp. Wg mnie działa jak należy. Proponuję jeszcze sprawdzić aplikację Go Power Master.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg