Najlepszy klient BitTorrent na Androida: uTorrent Beta

Używanie Androida do pobierania plików staje się coraz bardziej pożądane. Wielu użytkowników telefonów i tabletów, chce pobierać pliki bezpośrednio na swoje urządzenie.
Większość ściągających torrenty przy użyciu komputerów wybrała klienta uTorrent jako idealnego, z uwagi na jego niskie zużycie zasobów i przyjazny interfejs użytkownika. Teraz BitTorrent Inc wchodzi ze swoją aplikacją uTorrent Beta na nasze mobilne urządzenia. Choć to wersja beta działa zaskakująco dobrze.

Aplikacja obsługuje transmisje danych za pomocą WiFi jak i 3G, utrzymując zużycie baterii na umiarkowanym poziomie. Jest to coś czego oczekujemy od innych klientów torrent-a. uTorrent Beta  nie ma żadnych ograniczeń rozmiaru pliku do pobrania. Możesz wybrać folder, w którym Twoje ściągnięte pliki będą przechowywane, czy to w pamięci wewnętrznej czy na karcie SD.

Interfejs użytkownika jest przemyślany. Otrzymujemy przycisk wstrzymywania transferu, pasek postępu pokazuje szybkość transferu i postęp. W menu ustawień można określić limity pobierania i wysyłania, zarządzać subskrypcjami, uaktywnić opcję, zarządzać portami TCP. Jest również dedykowany klawisz wyszukiwania, który wyświetla wyniki w nowym oknie przeglądarki. Ogólnie aplikacja jest bardzo efektywna i łatwa do zrozumienia.

Plusy uTorrent Beta:

+ przejrzysty interfejs użytkownika
+ prosty w użyciu
+ dodatkowe kanały RSS

Minusy uTorrent Beta:
– brakuje kilku opcji, np pobieranie tylko przy użyciu WiFi

Aplikację uTorrent Beta można pobrać za darmo z Google Play

aplikacja, BitTorrent, darmowa, recenzja, utorrent, utorrent beta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg