„Odrodzenie” HTC

Jak wiadomo, wiele znanych nam marek smartfonów poddaje się stopniowemu „wypaleniu”: jedni tworząc nowe modele nie patrzą na potrzeby konsumentów, inni po prostu stanęli w miejscu. A co można powiedzieć o HTC? Powoli kierują się w stronę bankructwa, a co za tym idzie są zmuszeni do stworzenia smartfona, który przynosić będzie pewne zyski. W tym celu powstaną dwa urządzenia, które może okażą się flagowcami.

Jednym z topowych smartfonów ma być Aero, który obecnie widnieje jako A9. Jego cechą charakterystyczną ma być wyświetlacz z zakrzywionym szkłem typu 2.5D oraz 10-rdzeniowy procesor od MediaTeka (Helio X20). Smartfon wykonany będzie z metalu, a jego cena szacowana jest od 1750 do 2300 złotych.

Drugim z szykowanych przez HTC jest smartfon pod nazwą O2, co oznacza, że jest to najprawdopodobniej zapowiedziany przez CEO HTC model „Hero”. Jego specyfikacja zawierać ma 6-calowy wyświetlacz QuadHD oraz układ Snapdragon 820. Smartfon zapewne wprowadzony na rynek będzie najwcześniej w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Jak widać Tajwańczycy będą robić wszystko aby zejść ze ścieżki dążącej do bankructwa, na którą powoli zaczęli wkraczać. Miejmy nadzieje, że nowe urządzenia będą dla nich „ratunkiem” i to z dużą korzyścią dla nas – konsumentów.

a9, aero, Hero, htc, o2, snapdragon 820

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg