Opera Mobile – Przeglądarka

Przeglądanie interaktywnych treści internetowych na urządzeniach przenośnych.

Szybka, elegancka i łatwa w użyciu – gdy przeglądasz strony WWW na tablecie lub smartfonie, Opera Mobile pozwoli Ci lepiej wykorzystać czas w sieci, niezależnie od tego, czy szukasz informacji, czy rozrywki. To idealna przeglądarka na szybkie połączenia internetowe, takie jak Wi-Fi, 3G czy 4G. Dzięki niej wykorzystasz maksymalnie swoje urządzenie z Androidem!
Opera Mobile automatycznie przystosowuje się do sposobu, w jaki korzystasz z mniejszego ekranu. Zapewni Ci to większą wygodę podczas przeglądania ulubionych witryn.

Funkcje:
– Opera Mobile udostępnia w pełni funkcjonalny interfejs, który Ty kontrolujesz.
– Trzymaj wszystko w jednym miejscu. Korzystając z usługi Opera Link, możesz synchronizować zakładki, szybkie wybieranie i inne dane z komputerem lub innymi urządzeniami przenośnymi.
– Wbudowana obsługa Twittera i Facebooka ułatwia udostępnianie ciekawych treści.
– Od zawijania tekstu po zmianę powiększenia, rozmiaru i orientacji strony: w Operze Mobile Twoje ulubione strony WWW zawsze świetnie wyglądają.

Sprawdź też Operę Mini, najszybszą przeglądarkę na świecie. Kompresuje dane nawet o 90% i świetnie sprawdza się przy wolniejszych połączeniach lub ograniczonych pakietach danych.

Pobierz za darmo z Google Play

aplikacja, mobile, opera, przeglądarka internetowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg