Poznaj G Watch’a – nowy „inteligentny” zegarek od LG!

Smartwatch’e coraz częściej pojawiają się na rynku, wciąż jednak stanowią one grupę produktów niszowych. Niedługo ma się to jednak zmienić. Dzięki platformie Android Wear ma pojawić się dużo więcej tego typu urządzeń. Ich stworzeniem zajmować mają się różni producenci, co wróży z kolei powstanie zupełnie nowego segmentu produktów na rynku zagranicznym, jak i rodzimym. Nowe oprogramowanie Google ma w pierwszej kolejności zostać wykorzystane przez LG, a dokładnie przez G Watch’a – nowy „inteligentny” zegarek, który właśnie doczekał się swojego zwiastuna.

W tym krótkim filmie promocyjnym możemy zobaczyć, jak prezentuje się nowy smartwatch oraz usłyszeć nieco o kilku jego zaletach. Producent m.in. ukazuje światu metalowy korpus, który został wybrany dla zachowania ponadczasowego wyglądu i jest zarówno obietnicą komfortu, jak i wytrzymałości. G Watch zaprojektowany został jako odporny na działanie wody, a także pyłków (oczywiście warto się zabezpieczyć przed tymi małymi, zdradzieckimi bestiami), co pozwoli na jego używanie zarówno pod prysznicem, jak i np. w trakcie treningów. Otrzymujemy również wyświetlacz, który na bieżąco aktualizuje informacje nie tylko o czasie, ale także o zbliżających się wydarzeniach, planowanych wyjazdach oraz (zapewne) potrafi jeszcze sporo więcej.

Co jeszcze? Cóż… Ponoć ma kosztować ok. 199 euro. I to z grubsza wszystko, co wiemy o nowym urządzeniu LG. Więcej szczegółów poznamy zapewne pod koniec tego miesiąca. Oficjalna prezentacja G Watcha planowana jest na 27 maja. Ma odbyć się w tym samym czasie, co przedstawienie nowego flagowego smartfona koreańskiego producenta. Tak więc czekamy i śledzimy!

Android Wear, G Watch, inteligentny zegarek, LG, Lg G Watch, smartwatch, zegarek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg