Premiera Galaxy S5 jeszcze w tym miesiącu!

Wszystkie przecieki i plotki zostały w końcu zweryfikowane – Samsung zaprasza na premierę nowego Galaxy S5, która odbędzie się podczas imprezy Samsung Unpacked 2014 Episode I, 24 lutego 2014 roku w pięknej Barcelonie.

Spodziewaliśmy się tego, już od jakiegoś czasu, a co najmniej od kilku tygodni, kiedy to podczas noworocznej imprezy w Seulu, jeden z pracowników Samsunga zdradził informację o planowanym czasie premiery. Kolejny już raz nie jest powiedziane wprost, o jakie urządzenie Samsungowi chodzi, ale spoglądając na wzór zaproszenia, na którym pojawia się cyferka „5”, nie mamy większych wątpliwości.

Ciekawi jeszcze jedno. Dlaczego Samsung, który do tej pory unikał prezentowania swoich urządzeń na tego typu targach, a robił to raczej wyłącznie na organizowanych przez siebie konferencjach, zdecydował się z tego zrezygnować? Zwykła zmiana strategii? A może boją się konkurencji i postanowili tym razem pokazać się szerszej publiczności i zgarnąć cały buzz? Nie ulega wątpliwości, że prezentacja nowego Galaxy S5 podczas targów MWC 2014 będzie ich najważniejszym wydarzeniem, które zepchnie w cień flagowe modele pozostałych producentów.

Jeszcze tylko trzy tygodnie i wszystko się wyjaśni. Póki co, przypomnijmy sobie, co, według dotychczasowych ustaleń, ma znajdować się w Galaxy S5. Była już mowa o:

  • 5,2-calowym ekranie 2K (1440 x 2560),
  • 4 GB RAM-u,
  • ośmiordzeniowym procesorze Exynos,
  • aparacie z 16- lub 20-megapikselową matrycą,
  • Androidzie 4.4. KitKat z nakładką TouchWiz oraz kafelkowym interfejsem, który ma zostać dodatkowo spłaszczony.

Czy te informacje są pewne? Nigdy do końca nic nie wiadomo, ale na ich weryfikację nie będziemy musieli długo czekać.

Barcelona 2014, Galaxy S5, Galaxy V, premiera, Samsung, Samsung Galaxy V

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg