Samsung GALAXY Young i Samsung GALAXY Fame

amsung GALAXY Young i Samsung GALAXY Fame to najnowsze smartfony wyposażone w Samsung Game Hub Lite z łatwym dostępem do najlepszych w tej klasie sprzętu gier. Dodatkową zaletą tych smartfonów jest rozwiązanie Dual SIM, dzięki któremu użytkownicy mogą wygodnie korzystać z dwóch numerów telefonicznych.

GALAXY Young i GALAXY Fame to dwa nowe smartfony zaprezentowane przez firmę Samsung Electronics podczas Mobile World Congress w Barcelonie. GALAXY Young to poręczny i przystępny cenowo model dla młodych, śledzących najnowsze trendy użytkowników mobilnych rozwiązań. Smartfon ten dostępny będzie w kolorach białym, granatowym, czerwonym i metaliczno-srebrnym. GALAXY Fame łączy atrakcyjne parametry z pakietem niezbędnych funkcji i usług zamkniętych w stylowej obudowie. Ten telefon dostępny będzie kolorach perłowej bieli i metalicznym błękicie.

Zarówno GALAXY Young jak i GALAXY Fame korzystają z systemu Android™4.1 (Jelly Bean), umożliwiającego płynną zmianę aplikacji na ekranie, wygodne wykonywanie i udostępnianie zdjęć, a także łatwiejsze dostosowanie ekranu głównego do własnych potrzeb. Dzięki procesorowi 1 GHz nowe telefony zapewniają efektywne, wielozadaniowe działanie, szybkie ładowanie stron internetowych i płynną obsługę menu. Użytkownicy mając do dyspozycji 4 GB pamięci wewnętrznej i baterię o pojemności 1300 mAh, co umożliwia dłuższe rozmowy i korzystanie z funkcji multimedialnych. Łączność w standardzie Wi-Fi Direct sprzyja łatwej wymianie danych z bliskimi urządzeniami.

W celu pełnego wykorzystania możliwości tych smartfonów, GALAXY Young i GALAXY Fame są standardowo wyposażone w Samsung Game Hub Lite z łatwym dostępem do w pełni zoptymalizowanych, najlepszych w tej klasie sprzętu gier. Jednocześnie firmowy program do zarządzania danymi w Chmurze – S Cloud, umożliwiaja bezpieczną i prostą synchronizację, tworzenie kopii zapasowych oraz liczne opcje przechowywania danych takich jak kontakty, zakładki i sms-y.

Dzięki intuicyjnemu systemowi Motion UI nowe urządzenia reagują też na ruch użytkownika. Wystarczy odpowiednio poruszyć smartfonem w celu odświeżenia i aktualizacji widgetów oraz innych danych, a gdy w danej chwili nie ma możliwości odebrania połączenia, obrócenie urządzenie automatycznie wyciszy dzwonek.

W zależności od docelowego rynku sprzedaży, modele GALAXY Young i GALAXY Fame będą dostępne także w wersjach Dual SIM, dzięki czemu można wygodnie korzystać z dwóch numerów zarówno przy telefonowaniu, wysyłaniu wiadomości tekstowych oraz korzystaniu z internetu. Funkcja Always On nie pozwoli przegapić żadnego połączenia, przekazując je na drugą kartę SIM, a Hybrid Dual SIM umożliwi korzystanie z transmisji danych w systemie 3G na jednej karcie SIM, przy jednoczesnym prowadzeniu rozmowy na drugiej karcie.

Samsung GALAXY Young

Mający zwartą, zaokrągloną obudowę model GALAXY Young zaprojektowano z myślą o ergonomii – jego proste, oszczędne linie zapewniają niezrównany komfort obsługi. Elegancką stylistykę uzupełnia w pełni dotykowy ekran o przekątnej 3,27 cala i rozdzielczości HVGA, dzięki któremu zdjęcia, wiadomości i pliki multimedialne są wyraziste i pełne szczegółów. Oprogramowanie Dropbox umożliwia dostęp do ulubionych plików niezależnie od miejsca. Dzięki niemu można edytować fotografie i filmy, swobodnie dzieląc się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

Samsung GALAXY Fame

Samsung GALAXY Fame to eleganckie i proste, ale jednocześnie bardzo efektywne urządzenie. Aparat o rozdzielczości 5 MPix pomoże uchwycić najcenniejsze chwile. Dzięki łączności w standardzie Bluetooth® 4.0, GALAXY Fame pozwala na błyskawiczną transmisję danych do innych urządzeń z funkcją Bluetooth. Natomiast moduł NFC umożliwia wykorzystanie technologii S Beam w celu wygodnej wymiany informacji z innymi smartfonami Samsung, przez zetknięcie dwóch urządzeń.

GALAXY Fame, GALAXY Young, Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg