Ściągnij na swojego Androida klawiaturę SwiftKey zupełnie za darmo!

SwiftKey to z pewnością jedna z najpopularniejszych klawiatur dla systemu Android. Dzięki niej możemy sami konfigurować sposób wprowadzania tekstu, aby dostosować go do własnych oczekiwań, przez co oszczędzamy zarówno czas podczas pisania wiadomości, jak i zyskujemy wygodę użytkowania naszego urządzenia.

Najnowsza wersja (5.0) SwiftKey’a daje nam nie tylko nowe schematy oraz nową obsługę emotikonek, ale również… brak jakichkolwiek kosztów!

Do tej pory SwiftKey udostępniony został jedynie w formie testowej, jako aplikacja, która działała tylko przez krótki, określony czas. Pełna wersja dostępna była wyłącznie po zakupieniu klawiatury w sklepie internetowym.

Pozostaje pytanie – w jaki sposób twórcy planują więc teraz zarobiać na klawiaturze? Otóż w aplikacji pojawił się sklepik, w którym możemy zaopatrzyć się w dodatkowe schematy, szablony, kolory. Jeżeli posiadasz już aplikację i wykupiłeś w niej wersję premium, otrzymasz natomiast rekompensatę w wysokości 10 motywów do wyboru (z dostępnych 30 nowych motywów). Każdy użytkownik będzie usatysfakcjonowany nową ofertą.

Nowy SwiftKey został ponadto usprawniony i wyposażony w dodatkowe funkcje. Obsługuje on obecnie ponad 800 emotek, które uruchomić można przez przytrzymanie klawisza „Enter”. Klawiatura może również domyślać się, jakiej emotki warto by użyć w danym momencie i proponować nam gotowe rozwiązania. Także silnik odpowiedzialny za przewidywanie wyrazów został znacznie udoskonalony. Użytkownik ma również możliwość uruchomienia dodatkowej linii znaków numerycznych, by ułatwić sobie, a przede wszystkim przyspieszyć, wpisywanie numerów.

Tak więc już teraz wejdź na Google Play i całkowicie za darmo podaruj swojemu Androidowi najnowszą wersję SwiftKey’a!

klawiatura, SwiftKey

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg