Xperia Z4 – prawdopodobna specyfikacja i zdjęcia

Firma Sony opublikowała nowe zdjęcia phabletu Xperia Z4. Pokrywają się one z ujawnionymi wcześniej renderami urządzenia. Mimo, że tajemnicą pozostaje data premiery, dowiedzieliśmy się co nieco na temat parametrów nowego flagowca Japończyków. Po raz kolejny dostaniemy urządzenie o przekątnej 5,2”.

Sony Xperia Z4

Plotki związane z prezentacją Sony Xperiai Z4 na konferencji MWC 2015 nie potwierdziły się, a producent niechętnie udziela informacji o następcy Xperii Z3. Natomiast od kilku dni mamy możliwość znaleźć w sieci kolejne zdjęcia i informacje na temat phabletu. Prawdopodobnie w nowym flagowcu zostanie użyty wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli (dla porównania Xperia Z3 posiada ekran 1080p).

Sony Xperia Z4

Jednostką obliczeniową miałby zostać ośmiordzeniowy Snapdragon 810 posiadający cztery rdzenie taktowane zegarem 2 GHz oraz cztery o częstotliwości 1,5 Ghz, działający w duecie z procesorem graficznym Adreno 430 i 3 lub 4 GB pamięci operacyjnej. Aparat fotograficzny ma korzystać z sensora IMX230 o rozdzielczości 21Mpx. Urządzenie zainstalowany ma mieć system Android 5.0.2 Lollipop.

Premiery możemy spodziewać się w drugim lub trzecim kwartale tego roku. Niestety, Sony nie zdecydowało się na ujawnienie większej ilości informacji.

Sony, Sony xperia z4, specyfikacja, Xperia z4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg