Xperia Z4 – prawdopodobna specyfikacja i zdjęcia

Firma Sony opublikowała nowe zdjęcia phabletu Xperia Z4. Pokrywają się one z ujawnionymi wcześniej renderami urządzenia. Mimo, że tajemnicą pozostaje data premiery, dowiedzieliśmy się co nieco na temat parametrów nowego flagowca Japończyków. Po raz kolejny dostaniemy urządzenie o przekątnej 5,2”.

Sony Xperia Z4

Plotki związane z prezentacją Sony Xperiai Z4 na konferencji MWC 2015 nie potwierdziły się, a producent niechętnie udziela informacji o następcy Xperii Z3. Natomiast od kilku dni mamy możliwość znaleźć w sieci kolejne zdjęcia i informacje na temat phabletu. Prawdopodobnie w nowym flagowcu zostanie użyty wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli (dla porównania Xperia Z3 posiada ekran 1080p).

Sony Xperia Z4

Jednostką obliczeniową miałby zostać ośmiordzeniowy Snapdragon 810 posiadający cztery rdzenie taktowane zegarem 2 GHz oraz cztery o częstotliwości 1,5 Ghz, działający w duecie z procesorem graficznym Adreno 430 i 3 lub 4 GB pamięci operacyjnej. Aparat fotograficzny ma korzystać z sensora IMX230 o rozdzielczości 21Mpx. Urządzenie zainstalowany ma mieć system Android 5.0.2 Lollipop.

Premiery możemy spodziewać się w drugim lub trzecim kwartale tego roku. Niestety, Sony nie zdecydowało się na ujawnienie większej ilości informacji.

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg