Zestawienie LG na temat różnic w prędkości działania systemów Jeally Bean i KitKat (na podstawie G2)

W dzisiejszym świecie nowe technologie rozwijają się w zawrotnym tempie, co przyzwyczaja nas do wygody ich użytkowania, a zarazem stawia coraz to nowe wymagania producentom smartfonów. Domagamy się ciągłych udoskonaleń urządzeń, wybierając te, które pracują najszybciej i najbardziej efektywnie. Dlatego też Android wprowadza ciągle to nowe systemy operacyjne, aby dogodzić swoim użytkownikom i jeszcze bardziej ułatwić im życie.

Najnowszą wersja Androida jest KitKat 4.4, który zastąpił wcześniejszy system Jelly Bean. LG postanowiło zaprezentować w postaci porównawczego wideo różnicę w prędkości systemów, aby pokazać, jak bardzo, choć w istocie przecież tak niewiele, zmieniła się nowa wersja Androida wstosunku do swej poprzedniczki. Zostało to pokazane na przykładzie flagowego modelu G2. W trakcie oglądania filmu bardzo łatwo jest zauważyć, o ile szybszy telefon otrzymujemy dzięki wszystkim wprowadzonym zmianom i aktualizacjom.

Jelly Bean na G2 jest już bardzo dobrze działającym systemem, pozwalającym użytkownikom na satysfakcjonujące z niego korzystanie, jednak kolejny już raz „prawie robi wielką różnicę”. Mając wybór, oczywiście każdy zdecydowałby się na KitKata 4.4, który pozwala zaoszczędzić trochę czasu np. podczas korzystania z Internetu oraz także podczas codziennego, podstawowego jego użytkowania. Polecam zapoznanie się z filmikiem, aby, dzięki wykorzystanemu tam zwolnionemu tempu, móc zaobserwować, jak wiele potrafią zmienić dość subtelne ulepszenia.

G2, Jelly Bean, kitkat, LG, LG G2, porównanie szybkości

Comment

  • Ja tam nie będę nic mówił ale mój LG L7 z systemem CM10 oraz ustawionym minimalnym taktowaniem procesora na 1080MHz działa szybciej od G2 o.O

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg