Zobacz, jak LG zachęca do dokonania mądrego wyboru – kupna G Pad’a

Trafne poczucie humoru nie od dziś jest marketingową dźwignią sprzedaży. Widać to nieźle na przykładzie nowej reklamy tabletu G Pad. LG stawia prostą tezę – ludzie czasami dokonują głupich wyborów. Trudno temu zaprzeczyć… Dlatego też warto nawet twój aktualny, sprawny tablet wymienić na „mądry wybór”. LG nie sprzedaje już tutaj tylko samego tabletu. Sprzedaje nam poczucie, że jesteśmy inteligentnymi użytkownikami nowych technologii i dzięki zaufaniu do marki LG podejmujemy najlepszą możliwą decyzję.

Bohater tego krótkiego spotu to nieszczęśnik, który, poprzez dokonanie złego wyboru (kupno tabletu marki innej niż LG), musi zmierzyć się z jego dość niebezpiecznymi (i nierealnymi) konsekwencjami. Cudem jedynie wychodzi cało ze zderzenia z latarnią, upadku do studzienki kanalizacyjnej i ataku strzałek do darta. Fuksem unika również zderzenia z autobusem. Wszystko to, ponieważ zdecydował się na zakup nie tego tabletu, co trzeba.

To jednak nie tylko zabawny filmik. Jednocześnie reklama pokazuje nam kilka funkcjonalności nowego G Pad’a, m.in. jego zespolenie ze smartfonem, co pozwala na przyjmowanie połączeń na twoim tablecie.

Pozostaje pytanie: a Ty? Jakiego wyboru dokonasz? Czy na pewno mądrego?

G Pad, LG, LG G Pad, reklama, śmieszne, tablet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg