Zrzędliwy i obraźliwy widget pogodowy dostosuje się do twojego humoru

W Kanadzie, w moim rodzinnym mieście cały czas pada śnieg, nawet teraz – w maju. Choć to tutaj całkiem normalne, na Facebooku nie mają końca denerwujące komentarze na ten temat. Być może ty także mieszkasz w takiej części świata, gdzie nie możesz odpocząć od wkurzającej pogody. W takim przypadku, wypróbuj koniecznie widget pogodowy, który dopasowuje się do twojego nastroju.

napisał Loie Favre na androidpit.com.

Następnie prezentuje on dwa idealnie odzwierciedlające twoje samopoczucie, zrzędliwe i obraźliwe widgety, które już teraz możesz ściągnąć na swojego Androida. Omówimy je pokrótce.

GRUMPY WEATHER WIDGET

Nowa aplikacja, która bez wątpliwości dopasuje się do twojego nędznego nastroju, żałosnego stanu, jak i panującej w danym momencie pogody. Nie jest to typowy, piękny i sympatyczny widget. Informacje pogodowe ukażą ci się w specyficznej szacie – obudowane sarkastycznym komentarzem. Można także spersonalizować widget przez naciśnięcie ikony trybiku ustawień. Tutaj możesz zmienić jednostkę miary, kolor światła, interwały aktualizacji itp. Możesz także odblokować wiele innych, słodkich, ale jednocześnie wrednych i marudnych ikonek, aby dodać je do swojej aplikacji, by marudziło przyjemniej.

Grumpy_Weather_Widget

Zainstaluj: Grumpy Weather Widget

FWeather Widget

Kolejna aplikacja jest tak samo wredna jak ta pierwsza, ale dostarcza nam zdecydowanie mniej informacji. Rekompensuje to jednak silniejszym, nazwijmy to, nastawieniem na… emocje. Także FWeather ma kilka opcji personalizacji, takie jak: tryb mroczny, ‚info’ o pogodzie (zwróćcie uwagę na sarkastyczne cudzysłowy), dopasowanie języka itp. Spróbuj odświeżyć któreś z tych ustawień, a dostaniesz w odpowiedzi niegrzeczną ripostę. Lepiej zostaw aplikację w spokoju! Uważaj, to tylko dla ludzi o mocnych nerwach, nie tych delikatnych, lękliwych, nielubiących wulgaryzmów.

FWeather

Zainstaluj: FWeather Widget

Czy już zainstalowałeś jedną z tych dwóch niegrzeczny i niesamowicie zabawnych widgetów pogodowych? Nie? Śmiało!

humor, pogoda, prognoza pogory, widget

Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © Android Stuff - All rights reserved | Logo designed by muzg